درباره سلامتخانه

 

درباره سلامتخانه بیشتر بدانیم

سلامتخانه، در اَردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ با هدف افزایش سطح سلامت فیزیکی جامعه راه اندازی شد.

ما در اینجا تلاش می کنیم تا تازه ترین مطالب مرتبط با موضوعات سلامت و زیبایی را با ساده ترین بیان، برای شما عزیزان تهیه کنیم. در حال حاضر مطالب این سایت در ۶ بخش مختلف دسته بندی شده اند. این بخش ها عبارتند از دیابت، فشارخون، پوست مو و زیبایی، قلب و عروق، تغذیه مناسب و تناسب اندام می باشد.

همانطور که می دانیم، بیماری هایی مانند دیابت و فشارخون، بیماری هایی هستند که به سادگی می توان از مبتلا شدن به آنها جلوگیری کرد، تنها کافی است تا در مورد این بیماری ها بیشتر بخوانیم و بیشتر بدانیم. گاهی تغذیه مناسب و داشتن برنامه هایی برای ورزش و تناسب اندام، می تواند ما را از ابتلا به اینگونه بیماری ها در امان بدارد. گاهی به نظر می رسد که تغییر در شیوه تغذیه کاری دشوار و نشدنی خواهد بود، ولی کافیست که در این باره بیشتر تحقیق و بررسی انجام دهیم، شاید راه های ساده ای برای اینکار موجود باشد. همچنین انجام برخی حرکات ورزشی می تواند ما را در مقابل بسیاری از بیماری ها ایمن سازد. شما می توانید در این سایت بهترین موارد موجود را بیابید.

تمامی نوشته های این تارنما، از کتاب ها و منابع مختلف جمع آوری خواهند شد و برای هر نوشته، منابع آن به صورت دقیق مشخص می گردد. شما همراهان عزیز می توانید با امتیاز دادن به هر یک از نوشته ها و همچنین نوشتن دیدگاه هایتان، ما را از کم و کیف آنها آگاه سازید، تا ما بتوانیم بهترین مطالب را با توجه به نیازهای شما عزیزان، برای شما جمع آوری کنیم.

ما برآنیم تا با جمع آوری و انتشار مطالب کاربردی، بتوانیم راه درست زیستن را برای همگان روشن کنیم. باشد که بتوانیم با رعایت نکاتی هر چند ساده، زندگی خود را سرشار از شادی و تندرستی کنیم.

جای تبلیغ شما