۷ مورد قدرتمند که شما می توانید به بچه های خود بگویید

آنچه باید در رژیم غذایی افراد دهه ۴۰ و ۵۰ ساله باشد
فروردین ۱۷, ۱۳۹۵
زایمان طبیعی
زایمان طبیعی نسبت به سزارین ارجح تر است
فروردین ۱۹, ۱۳۹۵
Show all

مکالمه موثر کمک می کند تا پدر و مادر اروابط معنی دار پایدار، با بچه های خود ایجاد کنند. این هفت اظهارات قدرتمند می تواند به شما در این راه کمک کند.

مرکز تحقیقات پیو به والدین نشان داد در سراسر امریکا یک لیست از هفت مهارت ها، این سوال را مطرح نمود: «کدام از این مهارت ها است برای یک کودک در جهان امروز مهم تر است؟” برنده، تا حد زیادی، ارتباطات بود. در واقع، آن به عنوان مهم ترین انتخاب شد.

در اینجا، “هفت چیز قدرتمند برای گفتن به کودکان و نوجوانان شما وجود دارد: شما با مردم در زندگی ایجاد ارتباط می خواهید،”

و شما می توانید با استفاده از این هفت مورد همه چیز قدرتمند می توانید به بچه های خود یگویید :

۱. من دوستت دارم!

این بیانیه با”من تو را دوست دارم فرق دارد. “این جمله می گوید: من تو را به عنوان یک فرد دوست دارم “می باشد. ااز هر دو آنها استفاده کنید.

۲. یک یادگیرنده سریع هستی!

یادگیری طبیعی است. کودکان در آن شگفت انگیز هستند. یادگیری در بازی با آنها میباشد.

۳. تشکر!

آداب و معاشرت ساده به نشانه احترام است. مهارت های اجتماعی در زندگی حیاتی است و بهترین آموزش برای درایت و فضل زود آغاز می شود.و این به عنوان واژه طلایی یاد میکنند!

۴. اجازه دادن برای خواندن !

خواندن به بچه های خود مزایای بسیاری را به ارمغان می آورد. به آنها مهارت هایی برای ساخت موفقیت در زندگی کمک می کند.. و کتاب ارائه یک دروازه به جهان مردم، مکان ها و ایده ها میباشد.

۵. من متاسفم…

این چیزی است که شما می توانید یاد بگیرید تا بگویید .بهتر است، یاد بگیرند که قبل از گفتن چیزی که ممکن است بعد نیاز به عذرخواهی باشد جلوگیری کند.

۶. به من بیشتر بگو !

این یک درخواست برای کودکان خود را برای به اشتراک گذاشتن افکار، احساسات و ایده های خود با شما است. آن نیز شامل یادگیری گوش دادن، که همیشه یک هدیه است، زیرا که شما مراقبت.

۷. شما چه فکر میکنید؟

درخواست برای ورودی و به بچه ها فرصتی به بخشی از مکالمات خانواده اجازه می دهد آنها برای تمرین مهارتهای تصمیم گیری خود و شروع به مسئولیت برای انتخاب های خود یاد بگیرند .ابراز آنچه شما فکر می کنم و درخواست آنچه شما می خواهید مهارت های اساسی است که کودکان خود در طول زندگی خود کمک می کنند.

منابع : نوشته شده توسط Paul Axtell
http://www3.parenting.com/advice/the-10-most-powerful-things-you-can-say-to-your-kids/10

جای تبلیغ شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *